Rekreační areál Pod Šaumburkem

Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází v krásné přírodě - v lesích Hostýnských vrchů, pod Kelčským Javorníkem v malebné obci Rajnochovice.

Ubytovací komplex ve stylu horské chaty je citlivě začleněn do okolní přírody, která celoročně nabízí rozmanité příležitosti k turistickému i sportovnímu vyžití. Zříceniny nedalekého středověkého hradu Šaumburk daly jméno postupně zvelebovanému areálu, vhodnému pro sportovní pobyty, dovolenou s dětmi, školní výlety a lyžařské kurzy, školení i rodinné oslavy.

Ubytování:

Rekreační areál má vlastní ubytovací kapacitu pro 70 osob s možností dalších přistýlek v chatě takzvaného švýcarského typu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, bezplatný přístup na wi-fi, lodžii s výhledem do okolní přírody a jsou všechny nekuřácké. Pracovníci recepce vám poskytnou další informace a poradí vám s tipy na výlety a akce v okolí.

V ceně ubytování jsou snídaně. Polopenzi či plnou penzi nabízíme pro skupinové pobyty dle individuální dohody. Pokoje

K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. U většiny pokojů je možnost přistýlky. Pokoje mají vlastní toaletu a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem s ručníky. Vybrané pokoje jsou vybaveny TV. Uklidňující výhled z pokojů do okolních smíšených lesů, které celý areál obklopují je nenahraditelný. Apartmány

Pokud chcete pro sebe a svou rodinu či přátele více prostoru, můžete si vybrat ze čtyř apartmánů. Jde vždy o dva pokoje se společným sociálním zařízením, kapacitu lůžek lze navýšit přistýlkami. Na pokojích jsou k dispozici ručníky. Oproti běžným pokojům jsou v apartmánech navíc konferenční stolky s křesílky pro večerní posezení nebo společenské hry.

Stravování:

Srdcem rekreačního areálu Pod Šaumburkem je kuchyně. Tady naši kuchaři připravují krajové speciality i oblíbené lehké pokrmy, které servírujeme v naší restauraci. Skvělé jídlo z čerstvých surovin je základem vynikající kuchyně, kvůli které se k nám opakovaně vracejí hoteloví hosté i náhodní turisté. V letní sezonu servírujeme pokrmy na venkovní zahrádce, v chladnější dny láká posezení uvnitř restaurace s denním barem. Přijďte ochutnat! Nechybí ani skvělé pivo na čepu.

Podzemní prostory pod rekreačním areálem skrývají velké překvapení. Najdete zde stylovou vinárnu pro 50 osob, s posezením u dřevěných stolů v oddělených rohových boxech. Pocit útulnosti a domácího prostředí dodává vinárně velký krb. Praskání dřeva v krbu a přírodní sálavé teplo oceníte zejména v chladných dnech. Vinárnu si lze pronajmout samostatně pro různé soukromé i firemní akce.

Relaxace:

V hotelu můžete využít také rekondiční centrum a služby - saunu, masáže, parafínové zábaly.

Ke sportovnímu vyžití a relaxaci jsou k dispozici dva tenisové kurty, ruské kuželky, stolní tenis, volejbal, malé fotbalové hřiště, badminton, horská kola, kulečník, biliard, šipky, stolní fotbal a společenské hry.

Pro skupiny osob zajistíme dle přání paintball, lukostřelbu nebo projížďky na čtyřkolce. Pro začátečníky i pokročilé zajišťujeme projížďky na koních a v bryčce.

Adresa

Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17
768 71 Rajnochovice

Kontakt

telefon: +420 724 412 960, +420 910 021 650

Turistické cíle

Rozhledna Kelčský Javorník Rajnochovice
mapa
PP Vřesoviště Bílová
PP Vřesoviště Bílová Rajnochovice
mapa
Kostel Narození Panny Marie a sv. Anny Rajnochovice
mapa
PR Sochová
PR Sochová Rajnochovice
mapa
PR Kelčský Javorník Rajnochovice
mapa
PR Čerňava Rajnochovice
mapa

Služby

Služby Valašské Klobouky Rekreační středisko Královec 34.6 km
Restaurace Roštín Rekreační areál Kamínka Roštín 43.3 km

Kalendář akcí

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí • Realizace web studio dat