Rekreační a konferenční středisko Sola Gratia

Na úpatí poutního místa Hostýn najdete anglický park s vilou ze 30.let minulého století a vedlejší chaloupku s celkovou kapacitou 60 lůžek. Přijeďte k nám pro nezapomenutelné zážitky. Pomůžeme Vám zorganizovat svatbu, rodinné oslavy, firemní akce nebo školení. Ubytování nabízíme ve třech budovách v areálu. K dispozici máme 23 pokojů pro celkem 75 lidí. V hlavní budově najdete kromě pokojů i prostornou halu s krbem a velkými okny s výhledem do dalekého okolí, jídelnu s venkovním posezením, bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, knihovnu a zimní zahradu. V rozsáhlém lesoparku je několik dalších budov k volnočasovému nebo pracovnímu setkávání. V zahradě je možno k zábavě vyžít prosklený altán s krbem. V kuželně je pingpongový stůl, pálky i míčky zapůjčíme. U chaloupky je ohniště s posezením, je možné zapůjčit pojízdný gril i pruty na opékání. U hlavní budovy je zastřešené venkovní posezení pro 30 osob.

Areál s celoročním provozem nabízí pobyt a programy vhodné jak pro jednotlivce, páry, seniory, rodiny s dětmi i skupiny. Svým charakterem umožňuje také pořádání různých kulturních akcí, pracovních setkání, vzdělávacích seminářů a kondičních kurzů. Příjemná rodinná atmosféra vás obklopí od prvního okamžiku a bude vás provázet celým pobytem. Přispějí k ní nejen stylové interiéry, zimní zahrada a útulně zařízené pokoje, ale hlavně přátelský a vstřícný přístup personálu, který je tu skutečně pro vás.

Kapacitu hotelu tvoří 3 samostatné budovy.
Vila nabízí ubytování ve 14 pokojích s kapacitou 37 lůžek – 8 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové pokoje a 3 čtyřlůžkové pokoje.
Chaloupka nabízí ubytování v 7 pokojích s kapacitou 23 lůžek ve 3 dvoulůžkových pokojů, 2 čtyřlůžkových pokoje a 2 pětilůžkových pokojích. V budově je i 3 lůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou. V některých pokojích je k dispozici rozkládací sedací souprava, která může být použita jako spaní pro 1 osobu, nebo na přání lze pokoj vybavit přistýlkou.
Turistické apartmány tvoří dva samostatné byty vybavené kuchyňkou a koupelnou.

Areál hostům kromě ubytování, dobrou kuchyni, prostory pro odpočinek i obchodní jednání. Naleznete zde i relaxační centrum s širokou nabídkou masáží, kosmetické služby a od poloviny roku 2012 i nově vybudovanou wellness zónu nabízející parní kabinu s mořským klimatem, kombinovanou saunu, tepidárium, vířivku pro 7 osob, fitness centrum a spoustu dalších vnitřních i venkovních aktivit.

 

Adresa

SOLA GRATIA
Lázně 550
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Kontakt

telefon: +420 602 777 262

Turistické cíle

Exkurze v TONu Bystřice pod Hostýnem
mapa
expozice Keramika, Bystřické cechy a Pracovna Františka Táborského Bystřice pod Hostýnem
mapa
Zámek Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
mapa
Expozice napoleonských vojáků Bystřice pod Hostýnem
mapa
Socha sv. Floriána Bystřice pod Hostýnem
mapa
Thonetova vila Bystřice pod Hostýnem
mapa

Služby

Restaurace Hodonín Hotel Panon 73.5 km
Restaurace Mikulov Hotel Zámeček Mikulov 101.0 km

Kalendář akcí

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí • Realizace web studio dat