Hotel Rusava

Ve valašské obci Rusava, v srdci Hostýnských vrchů, uprostřed krásné přírody, cca 10km od Bystřice pod Hostýnem. Hotel je křižovatkou turistických tras i cyklotras, klidnou polohou a vybavením je ideálním místem k relaxační dovolené. Návštěvníkům hotelu je k dispozici nový krytý bazén.
hotel_I.jpg, 314x162, 34.68 KB

Hotel I (hlavní budova) 

Hostům je nabízeno ubytování v 31 – 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 90 lůžek z toho 2 apartmány standard, 1 svatební a 1 bezbariérový pokoj pro imobilní. Pokoje jsou vybaveny na úrovni ***, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, koupelna se sociálním zařízením, některé pokoje s balkonem nabízí nádhernou vyhlídku na okolní krajinu.

hotel_II.jpg, 314x209, 29.22 KB

Hotel II

Levnější hotel umístěn cca 100 m od lyžařského areálu "Ski areál Rusava". Hostům je nabízeno ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 53 lůžek. Vybaveny jsou jednoduše a účelně včetně sociálního zařízení se sprchou. Součástí hotelu je sál s kapacitou 200 osob a salonek s kapacitou 30 osob.

vybA_copy.jpg, 314x217, 61.34 KB

Chatky

Deset čtyřlůžkových chatek s možností přistýlky, které jsou vybaveny jednoduše a účelně včetně sociálního zařízení se sprchovým koutem a balkonem. Jedna chatka po celkové rekonstrukci s kuchyňkou a sociálním zařízením. Ložnice u všech chatek je umístěna v patře. Možnost použití vlastních spacích pytlů a povlečení. V areálu je k dispozici ohniště a možnost zapůjčení grilu.

_bungalov_web2.jpg, 314x210, 37.95 KB

Bungalov

Dva bungalovy s pěti pokoji po čtyřech lůžkách, s celkovou kapacitou 40 osob. Bungalovy jsou určeny pouze pro letní provoz a svým základním vybavením odpovídají standardu kempového typu se společným sociálním zařízením a terasou. Možnost použití vlastních spacích pytlů a povlečení. V areálu je k dispozici ohniště a možnost zapůjčení grilu. Rezervace je možná od 12 osob.

Vybavení:

Restaurace, bar, dětský koutek, terasa, nekuřácké jídelny, salonek, konferenční sál, výtah, hotelové wellness centrum (whirlpool, sauna, pára, lymfoven), koupele a masáže (hydromasážní vana, bylinná koupel, přísadová koupel), bowling, dětské hřiště (trampolína, lezecká stěna, venkovní stolní tenis, bazének v letních měsících), venkovní gril, možnost zapůjčení kol, koloběžek, cyklomap a sportovního náčiní, stolní tenis, na recepci - úschovna cenných předmětů, směnárna, připojení k internetu, počítač, na objednávku – kosmetika, pedikúra, kadeřnictví.

V zimním období je návštěvníkům k dispozici lyžařský vlek s umělým zasněžováním a osvětlením:  Rusava SKI, s. r. o. – lyžařský vlek Tatrapoma se nachází 200 m od hotelu. Solárně vyhřívané městské koupaliště s tobogánem vzdálené od hotelu cca 100 m. Pro klienty hotelu je k dispozici možnost zakoupení zvýhodněné permanentky.

Adresa

Hotel Rusava
Rusava 334
768 41 Rusava

Kontakt

telefon: +420 573 392 076, +420 777 794 700
fax: +420 573 392 076

Turistické cíle

Evangelický kostel sv. Trojice Rusava
mapa
Kašparova vila Rusava
mapa
Pardus, vrchol Rusava
mapa
Muzeum Rusava - Památník obce Rusava
mapa
Zřícenina hradu Chlum
Zřícenina hradu Chlum Rusava
mapa

Služby

Restaurace Hodonín Hotel Panon 69.4 km
Restaurace Mikulov Hotel Zámeček Mikulov 98.4 km

Kalendář akcí

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí • Realizace web studio dat