Penzion Mila

Penzion Mila nabízí dva klimatizované komfortně vybavené apartmány umístěné v podkroví rodinného domu v obci Rusava, v centru Hostýnských vrchů.

Apartmán č. 1 žlutý rozmístění 2 lůžka + 2 lůžka + 4 přistýlky
je s jednou dvoulůžkovou ložnicí nad vchodem a obytnou místností s TV,SAT,DVD, internet pevný nebo WIFI, jídelním koutem, rozkládací sedačkou na čtyři přistýlky, dvojlůžkem za komínem a kompletně vybavenou kuchyňkou s vařičem, mikrovnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a lednicí. Sociální zařízení je se sprchou, umyvadlem a WC.

Apartmán č. 2 oranžový rozmístění 4 lůžka + 2 přistýlky
je s jednou čtyřlůžkovou ložnicí a obytnou místností s TV,SAT,DVD, internet pevný nebo WIFI, jídelním koutem, rozkládací sedačkou na dvě přistýlky a kompletně vybavenou kuchyňkou s vařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a lednicí. Sociální zařízení je se sprchou, umyvadlem a WC.

Je k dipozici oplocený 2000 m2 velký pozemek s parkovištěm, bazénem, venkovním posezením u bazénu nebo pod markýzou a grilem. Hosté si mohou sami načepovat výtěčné nepasterované pivo Bernard v suterénu domu, kde je velká společenská místnost s barem, krbem, stolním fotbálkem, profi šipkami, televizí a WIFI internetem.

Adresa

Penzion Mila
Ráztoka 88
768 41 Rusava

Kontakt

telefon: +420 736 488 066

Kontaktní osoba

Marek Horák

Turistické cíle

Muzeum Rusava - Památník obce Rusava
mapa
Evangelický kostel sv. Trojice Rusava
mapa
Pardus, vrchol Rusava
mapa
Kašparova vila Rusava
mapa
Zřícenina hradu Chlum
Zřícenina hradu Chlum Rusava
mapa

Služby

Kalendář akcí

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí • Realizace web studio dat