Rekreační areál Na Trojáku

Rekreační areál Na Trojáku najdete na vrcholu valašského kopce Troják mezi obcemi Hošťálková a Rajnochovice, na rozhraní oblastí Vsetínska, Zlínska a Kroměřížska - možná odtud pochází i jméno kopce "Troják". Hotel a celý komplex budov Rekreačního areálu Na Trojáku se nachází uprostřed Hostýnských vrchů a po celý rok je ideálním východiskem nenáročných vycházek i větších túr.

Pro ubytování na vaší dovolené, sportovním, školním či turistickém pobytu, je pro Vás připraven ***Hotel na Trojáku, plně vybavené rodinné apartmány a nově vybavené sport apartmány. Hotelové pokoje disponují 2 - 6 lůžky, apartmány 4 - 6 lůžky a Sport apartmány pojmou až 2 x 13 osob. Pokoje i apartmány mají vždy svou koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC.

V budově hotelu se nachází restaurace a nabídku stravování doplňuje tradiční Hostinec Na Trojáku. Kuchyně je známá zejména svou skvělou tradiční českou stravou, ale nebojí se ani nových trendů gastronomie.

Součástí Rekreačního areálu je i Sport centrum s krytým bazénem, kurtem na squash, beach volejbal, minifotbal a minigolf a petangue. Nabízí také půjčovnu horských kol SPECIALIZED.Přímo u nás mohou ubytovaní hosté i návštěvníci využít také relaxačních služeb jako jsou masáže, sauna, fitness, solárium a další. Ke Sport centru Na Trojáku patří také dva Bowling bary,ve kterých je možné pořádat i samostané uzavřené akce (každý se dvěmi drahámi, oddělené prostory baru pro kuřáky a nekuřáky).

V zimě jistě využijete i místní Skiareál Troják se 3 vleky a více než 50 km udržovaných běžeckých tras (tzv. Hostýnská magistrála). V létě jsou k dispozici nejen horské hřebeny a vyznačené cyklotrasy, ale i různé turistické skvosty a zajímavosti.

Adresa

Rekreační areál Na Trojáku
Hošťálková 217
756 22 Hošťálková

Kontakt

telefon: +420 573 391 090, +420 778 778 232

Turistické cíle

Rozhledna Kelčský Javorník Rajnochovice
mapa
PP Vřesoviště Bílová
PP Vřesoviště Bílová Rajnochovice
mapa
PR Sochová
PR Sochová Rajnochovice
mapa
Kostel Narození Panny Marie a sv. Anny Rajnochovice
mapa
PR Kelčský Javorník Rajnochovice
mapa
PR Čerňava Rajnochovice
mapa

Služby

Služby Valašské Klobouky Rekreační středisko Královec 34.6 km
Restaurace Roštín Rekreační areál Kamínka Roštín 43.3 km

Kalendář akcí

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí • Realizace web studio dat