Pizzerie Osíčko

Obec Osíčko leží v údolí pod vrcholem Kelčského Javorníku na trase z Bystřice pod Hostýnem do Valašského Meziříčí. V letních měsících je veřejnosti k dispozici areál koupaliště s celou řadou možností sportovního vyžití i pasivního odpočinku. Přilehlé Hostýnské vrchy jsou protkány desítkami turistických cest pro pěší i cyklisty, v zimním období je zase možno využít některého z blízkých lyžařských středisek.

Pizzerie Osíčko byla otevřena v roce 1996 v budově bývalého motorestu. Za dobu své existence si získala velmi dobré jméno a stala se jednou z nejvyhlášenějších restaurací v širokém okolí.

Budova pizzerie byla v rámci rekonstrukce v roce 2002 rozšířena o stylovĕ zařízený a útulný podkrovní penzion s ubytovací kapacitou 10 lůžek / 5 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny zdravotními matracemi, připojením k internetu, televizorem, vlastní koupelnou a toaletou.

Jednou z aktivit je také poskytování cateringových služeb. Na profesionální úrovni zajistí široké spektrum akcí jako jsou rauty, recepce, firemní večírky, srazy po letech, rodinné oslavy, svatby apod.. Na přání zabezpečí akci nejen v prostorách restaurace, ale i v sídle Vaší firmy nebo na zahradě u Vás doma.

Adresa

Pizzerie Osíčko
Osíčko 67
768 61 Osíčko

Kontakt

telefon: +420 573 390 261, +420 608 635 721

Kontaktní osoba

Dagmar Kyjovská

Turistické cíle

Služby

Hipoturistika Horní Bečva Penzion a jízdárna pod přehradou 39.2 km
Solárium Velké Karlovice Penzion na Podťatém 43.3 km
Restaurace Velké Karlovice Hospoda Pod Pralesem 44.6 km
Vinárny a vinné sklepy Hovorany Vinařství Machalínek 76.4 km
Restaurace Hodonín Restaurace Budvarka 78.6 km
Vinárny a vinné sklepy Perná Vinařství a penzion Pavel Skrášek 104.5 km
Restaurace Vsetín Restaurace ROZMARÝN
Služby Uherský Ostroh RELAX 21

Kalendář akcí

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí • Realizace web studio dat